
- Готово до відправки
- Код: 122655
Світильник LED 30W 3000-6000K круг 2400 Lm SKY VIOLUX
767,70 ₴
- +380 (66) 122-41-03
- +380 (98) 535-98-78
- +380 (97) 406-12-12
Артикул: 210103
Серія:
SKY
Потужність:
30 Вт
Енергоефективність:
80 Лм/Вт
Світловий потік:
2400 Лм
Робочий діапазон напруги:
185-260 В
Індекс кольоропередачі:
≥80
Кут розсіювання:
180°
Колірна температура:
3000-4500-6000 К
Частота:
50 Гц
Клас захисту від струму:
I
Ступінь захисту:
IP 20
Робоча температура:
від -10 до +40 ℃
Ресурс роботи світлодіодів:
30 000 год
Гарантійний термін:
2 роки
Пакування: уп/кор/ящик:
1/10
Розміри, мм:
340х70
Матеріал корпусу:
поліпропілен (PP)
Матеріал розсіювача:
матовий полікарбонат (РС)
Форма:
круг
Комплектація:
без пульта
Тип:
SMART світильник
817.8 грн
Купити в магазині
Купити в дистриб'ютора
Додати у обране
Додати у порівняння
Світильники LED ТМ Violux призначений для освітлення побутових приміщень. Світильник працює в мережі змінного струму з номінальною напругою 230В, 50Гц, та не реагує на перепади напруги в робочому діапазоні. Світильник виготовлений з високоякісних матеріалів, його спектр не містить в собі шкідливу для очей ультрафіолетову складову та забезпечує рівномірне освітлення без характерних для традиційних люстр зон підвищеної яскравості. Світильник має можливість налаштовувати колірну температуру шляхом послідовного вмикання і вимикання вимикача, та має три режими колірної температури 3000К, 4500К та 6000К. При першому ввімкненні завжди вмикається колірна температура 4500К. Останнє налаштування кольорової температури зберігаються через 20 секунд після вимкнення світильника. При моментальному виключенні/включенні світильника колірна температура буде змінюватись
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Напруга мережі | 220 В В |
| Світловий потік | 2400.0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70.0 |
| Діаметр | 340.0 |
- Ціна: 767,70 ₴







