
- Готово до відправки
- Код: 104189
Ножиці садові з телескопічними ручками, 600-710мм INTERTOOL FT-1117
517,20 ₴
- +380 (66) 122-41-03
- +380 (98) 535-98-78
- +380 (97) 406-12-12
Ножиці садові з телескопічними ручками, 600-710мм INTERTOOL FT-1117
Довжина леза: 230 мм
Загальна довжина: 600 - 710 мм
Матеріал рукоятки: алюміній
Тип: кущоріз ручний
Вага: 1,152 кг
Об'єм: 0,005765 куб.м
Садові ножиці для обрізки гілок з довгими прямими лезами, також іменуються як ручний кущоріз. З його допомогою надають потрібну форму живоплоту, кущам і деревам.
Особливості
Сталеві гострі леза із заводським заточуванням на раз справляються з гілками чагарників і живою кроною дерев;
Легка і зручна конструкція не дасть вам втомитися;
Висувні телескопічні ручки дають змогу дістатися у важкодоступні місця.
Бритвено гостра заводська заточка дасть змогу в один стиск рукояток відсікати і формувати крону. Сучки і гілки не зісковзують завдяки насічкам над ріжучою кромкою. Біля основи лез знаходиться додатковий паз, що дає змогу зафіксувати і відрізати товсту гілку до 13 мм.
Прибрати люфт лез, за потреби, допоможе регулятор, який зменшує зазор між крайок і не дає змоги розхитатися конструкції.
Зважений, точний, контрольований зріз гарантують шорсткі ручки. Вони не вислизають у роботі та забезпечать максимальний хват.
Телескопічні рукоятки садових ножиць виконані з міцного алюмінію, легкі та надійні. Натиснувши на фіксатор, ви легко підберете необхідну робочу довжину інструмента. Завдяки невеликій вазі кущорізом комфортно працювати навіть на великій висоті.
На верхній частині чохла встановлено люверс, за який садові ножиці зручно вішаються на гачок.
Доглядайте за вашими зеленими насадженнями легко і зручно з ножицями для живоплоту FT-1117!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 710 мм |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 517,20 ₴




