
- Готово до відправки
- Код: 104171
Сучкоріз садовий для обрізки гілок 730 мм. INTERTOOL FT-1112
637,80 ₴
- +380 (66) 122-41-03
- +380 (98) 535-98-78
- +380 (97) 406-12-12
Цей сучкорез (Гілкоріз) без особливих зусиль справляється з жорсткою, твердою деревиною. Оснащений редуктором, який у багато разів збільшує ріжучі зусилля! Завдяки цьому сучкорез справляється з гілками діаметром до 40 мм!
Особливості
- Сталеве потужне лезо в поєднанні з силовим редуктором в один жим справляється з сухою і жорсткою деревиною;
- Сучкорез великий, але при цьому не навантажує м'язи. Легкі алюмінієві ручки не дозволять Вам втомитися під час тривалої обрізки гілок;
- Легко справляється з самими важкодоступними гілками всередині крони і поблизу ствола.
Сучкорез при своїх значних габаритах не втомлює, виготовлений з міцного алюмінію. Чи не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках.
Сам секатор сучкоріза з гострою заводський заточкою, не стирається і здійснює швидкий, потужний рез. Виготовлений з високоякісної сталі, довго залишається гострим і не схильний до руйнування.
Гілки НЕ зісковзують з ріжучої площині, завдяки рифленої сталевий поверхні нижнього наполегливої леза.
Комфорт в роботі забезпечать зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці і гарантують надійний хват.
Візьміть в руки цей садовий інструмент і відріжте гілку, і Ви відчуєте наскільки це просто!
Максимальний діаметр різу: 40 мм
Матеріал рукояток: алюміній
Матеріал леза: сталь
Довжина леза: 75 мм
Загальна довжина: 730 мм
Вага: 1,300 кг
Обсяг : 0,004988 куб.м
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 75 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 637,80 ₴







