Напильники
- 45,05 ₴Готово до відправки Оптом і в роздріб
- 68,90 ₴Готово до відправки Оптом і в роздріб
- 90,09 ₴Готово до відправки Оптом і в роздріб
- 90,09 ₴Готово до відправки Оптом і в роздріб
Рашпіль - це напилок з точковими насічками великого розміру. Він призначений для виконання робіт, що вимагають обпиляти гіпсокартон, м'яку деревину або пластик. Звичайний напилок для виконання подібних завдань не підходить, так як він швидко забивається стружкою і виходить з ладу.
Рашпілі мають розташовані окремо один від одного насічки (задирки) особливо великого розміру, тому вони відмінно підходять для обробки матеріалів з пухкою структурою.
Виділяють кілька типів рашпілів, в залежності від кількості насічок. Від 8 до 12 насічок - великі рашпілі, від 12 до 20 насічок - середні рашпілі, від 18 до 22 насічок - дрібні рашпілі. Грубі рашпілі підходять для грубої обробки гіпсокартону, дрібні - для більш тонких, ювелірних робіт, наприклад, фінішної обробки пластику.
Рашпілі також класифікуються залежно від форми перетину: плоскі, напівкруглі, круглі та ін. Плоскі рашпілі призначені для обробки плоских поверхонь, круглі підходять для підпилювання отворів.
Напилок - це слюсарний ручний інструмент, призначений для опіла дерева і металу. Являє собою металевий брусок з нанесеною на поверхню насічкою. Насічка виконує абразивную функцію. За рахунок наявності насічок напилки дозволяють поступово, шарами знімати матеріал, надаючи йому необхідну форму і гладкість.
Основна класифікація напилків - по частоті насічок. Основні види: з дрібної і крупної рискою. Від частоти насічок залежить, для яких робіт може використовуватися конкретний напилок.
Класифікують напилки і за формою перетину. Плоскі - призначені для обробки прямих поверхонь. Квадратні і тригранні напилки дозволяють обпилювати кути деталей. Круглі моделі ідеально підходять для обробки ввігнутих елементів або отворів в деталях. Напівкруглі напилки об'єднують в собі властивості круглих і плоских моделей.
Крім того, напилки розрізняють і за типом нанесення насічки. Так, виділяють одинарну насічку (для сталі), дугову і точкову насічку (для дерева, шкіри, гуми), хрестову насічку (для бронзи і чавуну).