
- Немає в наявності
- Код: 123383
Лампа світлодіодна R63 8W E27 2700K DELUX FC1
76,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (66) 122-41-03
- +380 (98) 535-98-78
- +380 (97) 406-12-12
Лампа світлодіодна Delux FC1 8 Вт R63 2700K 220В E27 8 Вт R63 2700K 220В E27
Лампа світлодіодна Delux FC1 8Вт R63 2700K 220В E27 належить до рефлекторних ламп і призначена для створення спрямованого освітлення стендів у магазинах, на виставках, у вітринах. У побуті використовується для створення декоративного освітлення або зонування світлом. У рефлекторних лампах на колбі нанесене алюмінієве покриття, яке виконує роль відбивача, спрямовує і відбиває світловий потік. У результаті інтенсивність світлового потоку на об'єкті збільшується в рази.
Рекомендований діапазон температур: від -10°С до +35°С. Лампочка оснащена світлодіодами SMD2835, дає яскраве біле світло. Клас енергоефективності А+.
Delux - український бренд з європейською якістю продукції. З 2005 року під цією ТМ виробляється якісна і сучасна світлотехнічна продукція. Delux пропонує в найширшому виборі світлодіодні лампи, світильники, прожектори, підсвічування та інші освітлювальні прилади для домашнього, вуличного та промислового використання. Двоетапний контроль якості дає змогу звести до мінімуму відсоток браку. LED лампи від "Делюкс" відповідають міжнародним вимогам якості та сертифіковані CE, TUV, KEMA, KEUR, FIMKO, DEMKO та ISO 9001-2008. Ідеальне поєднання демократичної ціни, високої якості та сучасних рішень зробило продукцію компанії однією з найпопулярніших і затребуваних як в Україні, так і за кордоном.
Виробник: Delux
Країна виробника: Україна
Форма колби: Грибоподібна
Тип цоколя: E27
Тип джерела світла: Світлодіодна
Світловий потік, Лм: 780
Потужність: 8Вт
Робоча напруга: 220V
Колір світіння: Білий теплий
Колір колби: Матовий
Термін служби, год: 25000
Гарантійний термін, міс: 24
Висота, см: 100
Діаметр, см: 63
Матеріал колби: Пластик
Матеріал корпусу: Пластик + алюміній
Кількість од. в упаковці: 1
Вага, кг: 0.086
Колірна температура: 2700K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 8 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | R63 |
- Ціна: 76,35 ₴

