
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 123281
Светильник LED 36W 6500K круг DL-R102-36-6 BIOM
466,20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (66) 122-41-03
- +380 (98) 535-98-78
- +380 (97) 406-12-12
Тип товару: LED світильник
Виробник: Biom
Країна виробник: Китай
Тип монтажу: Накладний
Тип цоколя: LED
Потужність (Вт): 36
Температура світла (К): 6200
Стиль: Модерн
Колір: Білий
Матеріал корпусу: Пластик
Ступінь захисту (IP): IP20
Термін служби (год): 40000
Гарантійний термін (міс)6 12
Мінімальна робоча напруга (В): 175
Максимальна робоча напруга (В): 265
Напруга мережі (В): 220
Світловий потік (Лм): 2700
Висота (мм): 55
Діаметр (мм): 380
Форма: Кругла
Опис:
LED світильник накладний Biom 36W 6200К DL-R102-36-6 круглий матовий 23293
Лаконічний накладний світильник - це преміум товар, який затребуваний як в сучасних дизайн проектах, так і в якості додаткового джерела світла в медичних і навчальних установах, торгових і офісних приміщеннях.
LED світильник накладний Biom 36W 6200К круглий - це поєднання бездоганної якості і низької ціни. Вас здивує простота монтажу і довгий термін служби пристрою.
Товар преміум якості дозволяє платити за електроенергію на 95% менше! Потужні LED лампи споживають значно менше електрики, на відміну від ламп розжарювання, не мерехтять і служать протягом довгих років.
Світлодіодний світильник Biom - це дивовижне поєднання ціни і продуктивності. Чудова якість оптичної, електронної та механічної складових, а так само чудовий дизайн, забезпечують дивовижну точність передачі кольору і розширені можливості застосування світильників.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | алюминий |
| Цвет свечения | Холодный |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 6200K |
| Световой поток | 2700 лм |
| Форма плафона | Круглая |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 0 см |
| Диаметр | 38 см |
| Высота | 5.5 см |
- Цена: 466,20 ₴


